kartalkurye.com
Kartal KuryeKartal KuryeKartal Kurye
7/24 Online Kurye
info@speedkurye.com
KARTAL/İSTANBUL

Şekerpınar Kurye Hizmetleri

sekerpinar-kurye-hizmetleri

Yılların kazandırdığı memnuniyet garantili işler, mesleki uzmanlık ve deneyim, güvenli ve hızlı kargo hizmetimiz ile her zaman emrinizdeyiz. Şekerpınar kurye hizmetimizle de daima yanınıza olmaya devam ediyoruz. Size daha iyi hizmet için her gün çok çabalıyor ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi yeniliyoruz.

Şekerpınar kurye hizmetimizi sizlere en iyi şekilde sunmak için destek ekibimiz ve sürücülerimiz iş birliği içerisinde çalışmaktadırlar. Destek ekiplerimiz, yolun durumuna, hava şartlarına ve bazı durumlara göre sürücümüzü yönlendirerek en kısa sürede teslimat yapmasını sağlamaktadırlar. Ayrıca sürücümüz taşıma sırasında bir sorunla karşılaşırsa, destek ekiplerimiz anında müdahale ederek sorunu kontrol altına almaktadırlar.

Kargom şu an nerede? Doğru adrese teslim edildi mi? Kargom ne zaman teslim edilir? Gibi sorularınız için anlık konum hizmeti vererek aklınıza takılan soruları cevaplıyoruz. İstediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak gönderinizin durumunu da anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

Şekerpınar Moto Kurye Hizmetleri

Şekerpınar moto kurye hizmetlerimizle yalnız teslimat işlemleri değil aynı zamanda size zaman kaybettiren sıkıcı işlemleri de sizin adınıza biz hallediyoruz. Gümrük ve konsolosluk gibi işlemlerinizi kısa sürede tamamlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Şekerpınar moto kurye hizmetimizle geleneksel kargo firmalarından çok daha iyi seçenekler sunuyoruz. Hizmetlerimizin geleneksel kargo şirketlerinden farkları şu şekildedir:

  • Kargo firmalarında dağıtım günü ve mesai saati bulunurken bizde bu yoktur. Haftanın her günü ve 24 saat boyunca hizmet vererek her zaman yanınızda olmaya ve ihtiyaçlarınızı kısa sürede halletmeye devam ediyoruz.
  • Kargo firmalarında gönderi teslim alınır, merkez şubeye gider ve merkez şubeden dağıtıma çıkar. Bizde böyle uzun süreçler olmaz. Gönderinizi sizden teslim aldığımız anda istediğiniz adrese teslim ederiz.
  • Kargo şirketlerinde teslimat işlemleri elden ele olduğu için gönderinize zarar gelme ihtimali çok daha yüksektir. Ancak bizde tek elden teslimat sağlandığı ve kargonun güvenliği için her türlü önlem alındığı için kırılma, kaybolma ya da zarar görme ihtimali yoktur.
  • Kargo şirketlerinde gönderinize zarar gelmesi durumunda karşınızda muhatap bulma ihtimaliniz çok düşüktür. Fakat bizde ortaya çıkabilecek her türlü sorunda sizlere yardımcı oluyoruz. Ortada bir zarar varsa maddi ve manevi şekilde firmamız tarafından karşılıyoruz.

Şekerpınar Kurye Hizmetlerinden Nasıl Yararlanılır?

Şekerpınar motor kurye hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezimiz sizlere anında dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı olmaktadır. Sizden ad, soy ad, adres ve taşınmasını istediğiniz ürün hakkında bilgi aldıktan sonra adresinize en yakın kuryemizi size yönlendirmektedir.

Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz sizden gönderinizi alarak zarar gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirmektedir. Daha sonra istediğiniz adrese doğru yola çıkarak teslimatı sağlamaktadır. Teslim edildikten sonra size bilgi vererek memnun kalıp kalmadığınızı sormaktadır. Eğer memnun kalmadığınız bir durum varsa kısa sürede hallederek mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamaktadır.

Şekerpınar Kurye hizmetini veren çalışanlarımıza düzenli şekilde eğitimler vererek ve ara ara sınava sokarak kendilerini daha çok geliştirmelerini sağlıyoruz. Taşıma için gerekli olan tüm belgelere sahip olarak yasal şekilde hizmet veriyoruz.

Şekerpınar Motor Kurye Fiyatları

Şekerpınar Kurye fiyatlarımız bazı durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat belirlerken ilk olarak gönderinizin özelliklerine bakıyoruz ve uzunluğunu, ağırlığını hesaplıyoruz. Ağırlığına ve tercihinize göre bir araç belirliyoruz. Daha sonra teslim edilmesini istediğiniz konumun mesafesini de fiyata ekleyerek sizlere sunuyoruz.

Piyasanın altında bulunan fiyatlarla çalışarak bütçe dostu olmaya devam ediyoruz. İhtiyacınıza yönelik çözümler sunarak sizleri %100 memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin görüşleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeye ve her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.

Kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Kısa sürede sizlere dönüş yaparak gerekli bilgileri veriyoruz.

Şekerpınar Kurye Eğer yüz yüze görüşmek ve daha önce yaptığımız çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz İstanbul Kartal’da bulunan iş yerimizi de ziyaret edebilirsiniz. Sizleri en güzel şekilde ağırlayarak hizmetlerimizden memnun kalmanız için her zaman çok çalışıyoruz.

Leave A Comment

Kartal Kurye