kartalkurye.com
Kartal KuryeKartal KuryeKartal Kurye
7/24 Online Kurye
info@speedkurye.com
KARTAL/İSTANBUL

Acil Kurye Denilince Akla Gelen İlk Firma: Kartal Kurye

Acil Kurye Denilince Akla Gelen İlk Firma: Kartal Kurye

Günümüzün en büyük dertlerinden birisi zaman yaratmak noktasında yaşanan zorluklardır. Bu noktada günlük hayatın hızına yetişebilmek adına modern dünyanın nimetlerinden yararlanmak hem işlerin gerektiği gibi kontrol altında tutulabilmesi hem de zaman yaratma noktasında akla en uygun davranış olacaktır.

İnsanlar birçok meşguliyet sebebiyle dolu bir gün geçirirken bir de yüz yüze alışverişe vakit ayırmamak adına sanal platformlardan alışveriş yapmayı tercih etmektedir. Bu durum kurumsal firmaların kendi e ticaret sayfalarını oluşturup müşterilerine uzaktan alışveriş yapma lüksünü yaşatarak sektörde hızla büyüme hayallerine ulaşması noktasında öncü olmaktadır. Gün içerisinde binlerce kişi tarafından gelen siparişleri hızlı bir şekilde istenen adreslere ulaştırmak müşteri sürekliliğini sağlamanın altın anahtarlarından birisidir. Kendi bünyelerinde bu denli bir hizmet potansiyeline sahip olmayan firmaların sektörde uzun süreler hizmet sağlayarak uzman bir dağıtım firmasıyla çalışması sektörde uzun yıllar çalışmalarına öncü olacaktır.

Kartal Kurye ailesi olarak, bütün dünyaya hizmet sağlayan büyük bir dağıtım firmasıyız. Çalışanlarımız, güler yüzlü, dinamik, pozitif enerjili kişilerdir. Trafik kurallarını çok iyi bir şekilde bilen ve bu kurallara saygılı bir şekilde hareket eden çalışanlarımız acil nakliye çalışmalarında beklediğiniz performansı gösterecek niteliklere sahiptir.

Firmamız olarak sizlere sağladığımız tüm hizmetlerimizde dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız. İstanbul’un her iki yakasını da bilen motor kuryelerimiz, bizleri aradığınız andan itibaren sizlerin bulunduğu konumlara gelerek kısa mesafelerde yarım saat uzun mesafelerde ise en geç iki saatte eşyalarınızı taşımaktadır.

Bugün, birçok kurumsal firmanın tercih ettiği bir firma olarak sektörümüzün dev kurye firmaları arasında gösterilmekten gurur duymaktayız. Sizlerle yaptığımız acil kurye çalışmalarında göstermiş olduğumuz üstün kaliteli hizmet, sektörümüzdeki çalışma standartlarını belirlemektedir.

Express Hızda Bir Acil Kurye Çalışması

Kurumsal firmaların gün içerisinde evrak taşıma amacıyla birçok çalışan istihdamı yaptığı bilinmektedir. Firmamız olarak gereksiz istihdamın önüne geçecek acil kurye hizmetleri sağlamaktayız.

Teknolojinin sektörümüze sağlamış olduğu faydaları sürekli bir şekilde takip ederek kendimizi ve çalışanlarımızı geliştirmekteyiz. Sizlerin beğeni ve memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak firmamızın birincil prensibidir. Bu uğurda canı gönülden profesyonel dağıtım hizmetleri sağlamaktayız.

İstanbul’da acil kurye hizmetleri denildiğinde müşterilerimizin diğer insanlara bizi tavsiye etmesi sayesinde Türkiye genelinde hizmet sağlayan bir kurye firması olduk. Bizlerden hizmet aldığınızda rahat bir eşya taşıma deneyimi yaşayacaksınız.

Hayran Olacağınız Bir Hizmet Potansiyeli

Motor kuryeler İstanbul trafiğinde hızlı bir şekilde hizmet sağlayarak acil kurye taleplerinin karşılanması noktasında büyük bir görev üstlenmektedir. Binlerce kişi tarafından oluşturulan trafik cehenneminde, efektif bir sürüşle eşyaların dilenen adrese bırakılması için hizmet sunulan şehri iyi derecede bilmek gerekir.

Özel günler, sınavlar ve kutlamalar için hepimiz kurye ihtiyacı duyabilmekteyiz. Bu gibi durumlarda bizlerle karşılıklı güven esasıyla çalışan dost bir firmadan hizmet almak isteriz. Sizlerin acil kurye gibi her türlü kurye ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayan dost firmanız olduğumuzun bilinciyle hizmetlerimizden sürekli olarak yaralanmak isteyeceğinizi garanti ediyoruz. Tüm kurye taleplerinizi en doğru şekilde yanıtlamaktayız.

Evraklarınızı tam zamanında istediğiniz adreslere bırakmaktayız. Kuryelerimizin sağlığını tehlikeye atacak mahiyetteki ürünlerin taşınması hizmetlerini sunmamaktayız. Adreslerinize gelerek eşyalarınızı sizlerden emanet alan çalışanlarımız, dünya standartlarındaki malzemeler kullanarak üretilmiş olan paketleme malzemeleri kullanarak eşyalarınızı paketlemektedir.

Sorunsuz Teslimat Sözümüzü Tuttuk

Kurye hizmetleri sağlayan firmalardan hizmet almadan önce,

  • Firmaların kurye hizmetlerindeki deneyimi,
  • Taşıma sürecinde kullandıkları ürünlerin kalitesi,
  • Eşyaların sigortalanma durumu,
  • Çalışanların sektördeki deneyimi,
  • Taşıma sürecinde kullanılan cihazların kalitesi,
  • Taşıma sonrasında eşyaların konumu ve durumu hakkında bilgi verilip verilmediği gibi konulara dikkat etmelisiniz.

Biz, sektörde hizmet sağladığımız ilk günden beri sorunsuz teslimat sağlayacağımız yönündeki sözümüzü tuttuk. Yaptığımız her çalışma sonrasında öncelikle Türkiye olmak üzere dünyadaki tüm noktalara hizmet sağlama idealimize bir adım daha yaklaşmaktayız. Jet hızında bir teslimat ancak engin deneyimle gerçekleşebilir. Sitemizdeki ‘Kurye Çağır’ butonuna bastıktan sonra gerekli bilgileri girdiğinizde sizlere hızla ulaşmaktayız.

Bizlere firmamızın müşteri iletişim numaralarını arayarak günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Sizleri de hizmet sağladığımız müşterilerimiz arasında görmekten memnun oluruz. Dünya çapında duyulan bir firmadan hizmet almanız adına sizleri firmamızın hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz.

Leave A Comment

Kartal Kurye