kartalkurye.com
Kartal KuryeKartal KuryeKartal Kurye
7/24 Online Kurye
info@speedkurye.com
KARTAL/İSTANBUL

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye

Kuryelere olan ilgi her geçen gün artıyor. Günümüz koşullarında geniş kapsamlı hizmet sunan kuryeler sektörde duyulan ihtiyaca çözüm sunuyor. Maltepe kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız sektörün önde gelen isimlerinden biridir. Tam donanımlı firmamız bilgi ve birikim sahibi ekiple hareket etmektedir. Bilindiği üzere kuryeler farklı iki adres arasında paket taşımakla görevlidir. Paket taşıma işlemlerinde ise motosiklet kullanılmaktadır. Motosiklet üzerinde yapılan taşıma işlemlerinde dikkatli olmak gerekir. Her paket motosiklet üzerinde taşınamaz. Can ve mal güvenliğini sağlamak ve korumak adına uygun paketler taşınmalıdır. Firma olarak motosiklet üzerinde taşınması uygun paketleri kabul ediyor, kuryelerle taşıyoruz. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz anlarda firmamızla iletişime geçebilir, moto kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Maltepe Kurye Neleri Taşır?

Maltepe kurye alanında hizmet veren firmamız geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Firma olarak yeterli motosiklet ve kurye sayısına sahibiz. Bilindiği üzere kurye olarak adlandırılan kişiler motosiklet kullanarak paket taşıyan kişilerdir. Kuryeler motosiklet üzerinde belirli özelliklerde paketleri taşır. Paketlerin genel özellikleri boyut ve ağırlık olarak motosikletle taşıma için uygun olmasıdır. Maltepe moto kurye alanında firmamızın taşıdığı başlıca paketler:

 • Kimlik, pasaport ve ehliyet
 • Evrak, dosya ve belge
 • Fatura, kart ve para
 • Çiçek veya hediyelik eşya
 • Pasta, içecek, yemek, meyve ve sebze

Kuryeler yukarıda yer alan paketleri özenle taşır. Bir adresten başka bir adrese taşınması gereken paketin motosiklet üzerinde taşınmak için uygun olması gerekir.  Aksi takdirde paketler taşımaya kabul edilemez. Motosiklet üzerinde taşınan her paket için güvenlik önlemleri alınır. Bu sayede paketler güvenli koşullarda taşınır.

Maltepe Moto Kurye Neden Tercih Edilmeli?

Maltepe moto kurye neden tercih edilmeli? Son dönemlerde moto kuryelere olan ilgi giderek artıyor. Moto kuryeler bu kadar tercih edilmezken paket taşıma işlemleri kargo araçlarıyla yapılmaktaydı. Kargo araçları hem trafikte yavaş ilerliyor hem de birden fazla adrese uğradığı için zaman kaybına neden oluyordu. Günümüzde artık zamandan tasarruf etmek adına moto kuryeler tercih ediliyor. Moto kuryeler bir noktadan başka bir noktaya paket taşıyor. Moto kuryeler en çok e-ticaret ve yemek sektöründe kullanılıyor. Acil teslim almanız gereken veya acil teslim etmeniz gereken paketleri kuryeler sayesinde teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Kuryeler bu doğrultuda özenle ve dikkatle hareket etmektedir.

Maltepe Motor Kurye Avantajları Neler?

Maltepe’de hizmet vermekte olan firmamız birçok avantajı beraberinde getiriyor. Motor kuryelerin sağladığı avantajlardan faydalanmak isteyenler doğru firmayla hareket etmeye özen göstermelidir. Maltepe motor kurye alanında doğru firma seçimi yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

 • Firmanın tecrübesi
 • Firmada görevli ekibin tecrübesi
 • Firmanın ne kadar donanımlı olduğu
 • Firmanın sizinle olan iletişimi
 • Firmanın size sunduğu hizmet genişliği
 • Fiyat

Maltepe Kurye ‘ye olan ilginin artmasıyla günümüzde çok sayıda firma hizmet vermeye başlamıştır. Bu firmalar arasında doğru firmayla iletişime geçmek isteyenler firmanın tecrübesine bakabilir. Kurye hizmeti ne kadar basit bir hizmet gibi görünse de aslında önemli bir hizmettir. Maddi ve manevi kaybın yaşanmaması için firma seçimi önemlidir. Firma tecrübesi ve firmada görevli ekibin tecrübesi dikkate alınmalıdır. Aynı zamanda firmanın müşteriye sunduğu hizmet genişliği değerlendirilmelidir. Bazı firmalar gelen tüm paketleri kabul eder, birden fazla paketi aynı süre içinde taşır. Aynı zamanda bazı firmalar müşteri bilgilendirmesi yapmadan paketi taşır ve teslim eder. Bazı firmalar belirli saatler içerisinde çalışır. Sizler de firmanın hizmet genişliğini öğrenerek firma seçimi yapabilirsiniz.

Müşteriler için fiyat önemlidir. Maltepe Kurye alanında hizmet veren firmamız farklı fiyat aralığında hizmet vermektedir. Fiyatlar değişirken dikkat edilenler:

 • Mesafe
 • Taşınan paket özellikleri
 • Zaman

Maltepe Kurye İki adres arasında mesafe arttıkça fiyatta artış görülür. Taşınan paketin boyutu ve ağırlığı önemlidir. Paket boyutu ve ağırlığı arttıkça fiyatta artış görülür. Maltepe Kurye Firmamız 7/24 kurye hizmeti vermektedir. Gündüz taşınan paket fiyatlarıyla gece taşınan paket fiyatları arasında değişiklik görülebilir. Eğer paket teslimi için belirli bir saat yoksa paketler kısa sürede adrese ulaştırılır. Eğer paket teslimi için istenilen bir saat varsa paketler o saatte adrese ulaştırılmış olur. Tüm bu özellikler doğrultusunda fiyat belirlenir. Firmamız sektörün gerçekçi fiyat listesiyle hareket etmektedir. Bilgi ve birikim sahibi ekip eşliğinde yapılan taşıma işlemleri sorunsuz olarak tamamlanır. Paket taşıma işlemlerinde zaman önemlidir. Ekibimiz zaman kaybını önler. Firma olarak paketin taşıma ve teslim süresiyle ilgili müşteriyi bilgilendirmekteyiz. Sizler de doğru, güvenilir ve uygun fiyatlı kurye hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment

Kartal Kurye