kartalkurye.com
Kartal KuryeKartal KuryeKartal Kurye
7/24 Online Kurye
info@speedkurye.com
KARTAL/İSTANBUL

7/24 Kurye Hizmeti

7/24 Kurye Hizmeti

Son yıllarda farklı birçok sektörde motor kuryeler hizmet veriyor. Motor kuryeler sağladığı avantajlar sayesinde sektörde yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Kurye, motosiklet kullanarak aynı bölge üzerindeki farklı iki adres arasında paket taşıyor. Önceki yıllarda kargo araçlarıyla yapılan paket taşıma işlemleri günümüzde daha çok motosikletle yapılıyor. Eğer paketin taşınacağı iki adres aynı bölgede yer alıyorsa zamandan tasarruf etmek adına moto kuryeler tercih ediliyor.

Motor kuryelere olan ilgi her geçen gün artıyor. Kuryeler sektörde duyulan ihtiyaç doğrultusunda gelişerek hizmet vermeye devam ediyor. Şehirlerarası Kurye ailesi olarak bizler sektörde gerçekleşen gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yaşanan bu gelişmeler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Bu sayede yüksek kalitede kurye hizmetini müşterilerimize sunuyoruz. Bizler sektörde 7/24 kurye hizmeti vererek değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına tam zamanlı çözüm sunuyoruz.

7/24 Kurye İle Taşınan Paketler

Elinizde bulunan paketi başka bir adrese göndermek istediğinizde saatin kaç olduğunun artık bir önemi kalmıyor. Firmamız sayesinde paketinizi 7/24 istediğiniz adrese gönderebiliyorsunuz. Bunun için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamızla iletişime geçerek 7/24 kurye hizmetiyle paket gönderme talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız herhangi bir saat aralığı olmadan günün her saati paket taşıma hizmeti vermektedir. Paketinizi göndermek için firmamıza gelebilir veya bulunduğunuz adrese kurye talep edebilirsiniz. Kuryelerle taşınan paketler genellikle:

 • Özel eşyalar
 • Özel evrak veya belgeler
 • Para
 • Fatura
 • Tıbbi malzeme
 • Hediye
 • Çiçek
 • Yemek

Motor kuryeler son yıllarda özellikle e-ticaret ve yemek sektöründe tercih ediliyor. Bunun dışında kuryeler evden eve, evden ofise, ofisten ofise paket taşıyabiliyor. Kimlik, cüzdan, pasaport, ehliyet, kart gibi özel eşyalarınızı kuryeyle istediğiniz adrese gönderebilir veya istediğiniz adresten alabilirsiniz. Dilerseniz çiçek, hediye veya yemek paketlerini gönderebilirsiniz. Motor kuryeler acil durumlarda tıbbi malzeme ve ilaç taşıma hizmeti vermektedir. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda taşınması gereken paketleri güvenli koşullarda taşıyabilir, herhangi bir zarara uğramadan süreci tamamlayabilirsiniz. Bizler tam donanımlı ekibimizle eksiksiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Motosiklet üzerinde taşınması uygun tüm paketleri özenle ve dikkatle taşıyor, müşteri memnuniyetini daima yüksek tutuyoruz.

7/24 Kurye Özellikleri Neler?

Bilindiği üzere kuryeler aynı bölge üzerinde motosikletle paket taşır. Paketler farklı iki adres arasında taşınırken bazı önlemlerin alınması gerekir. Motosiklet üzerinde taşınan paketler için güvenlik önlemleri eksiksiz olarak alınır. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde paketler rahatlıkla taşınır. 7/24 kurye hizmeti sunan firmamız birçok özelliğe sahiptir. Firmamızın sahip olduğu bu özellikler:

 • Bilgi ve birikim sahibi ekiple çalışmak
 • Müşteri odaklı hareket etmek
 • Motosiklet bakımını düzenli yaptırmak
 • Adres için çeşitli uygun ve haritayı kullanmak
 • Uygun fiyat teklifi yapmak

Firmamız her zaman müşteri odaklı hareket etmektedir. Firmamızda görevli ekip bilgi ve birikim sahibidir. Ekibimiz motosiklet ehliyetine sahip olduğu gibi motosiklet kullanımında tecrübe sahibidir. Ekibimiz paket taşımadan önce gerekli güvenlik önlemlerini alır. Alınan önlemler sayesinde can ve mal güvenliği sağlanır. Kuryeler kullandığı harita ve uygulamalar sayesinde adresi kolaylıkla bulur. Bu sayede zaman kaybı yaşanmaz. Firma olarak kullanılan tüm motosikletlerin bakım ve onarımını düzenli yapıyoruz. Bu sayede paket taşıma süreci boyunca motosiklet arızalanmalarının önüne geçiyoruz. Firmamızda görevli tüm ekibimiz gizliliği ve güvenliği koruyor. Firmamız için gizlilik ve güvenlik ihlali söz konusu değildir. Aynı zamanda firma olarak bizler her zaman uygun fiyat teklifi yapıyoruz.

7/24 Kurye Fiyatları Neler?

Bazı kuryeler günün belirli saatlerinde hizmet verirken bizler 7/24 kurye hizmeti veriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına her zaman çözüm sunmak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Kuryelerimiz kendi mesai saatlerinde hizmet veriyor. Firma olarak 7/24 kurye hizmetini kesintisiz olarak devam ettiriyoruz. Bizler her zaman doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Fiyatlar belirlenirken mesafe, saat, paket özellikleri dikkate alınıyor. Gündüz taşınan paketlerle gece taşınan paketler arasında fiyat farklılığı görülebiliyor. Genel olarak bakıldığında ise firmamızda müşteriye sunulan tüm fiyatlar bütçe dostu oluyor. Fiyatlar gerçekçi olduğu için müşterilerimiz de maddi zarara uğramıyor. Sizler de maddi ve manevi zarara uğramamak adına firmamızla iletişime geçebilir, günün her saati kesintisiz kurye hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz. Bizler profesyonel ekiple her zaman hizmetinizdeyiz.

Leave A Comment

Kartal Kurye